Londra Moda Haftası’nda Ajda Pekkan rüzgarı

Dünyaca ünlü Türk modacı Zeynep Kartal, Ajda Pekkan için hazırladığı 25 parçalık koleksiyonu Londra Moda Haftası’nda özel bir defileyle ilk kez modaseverlerin beğenisine sundu. Süper star Ajda Pekkan da kendisi için hazırlanan defilede podyuma çıktı. Bir hayli heyecanlı olan Pekkan, hem podyumda baş gösterdi hem de şarkı söyledi. Dünyaca ünlü moda tasarımcıları tarafından takip edilen gecede Ajda Pekkan büyük beğeni topladı. Dikkatleri üzerine çeken Pekkan, seslendirdiği şarkı ile de dinleyicileri mest etti.
Londra Moda Haftası kapsamında Türk Hava Yollarının (THY) sponsorluğunda gerçekleştirilen gece, Londra’nın en ünlü mekanlarından Freemason’s Hall Salonu’nda yapıldı. Yaklaşık 400 davetlinin katıldığı gösterimde sergilenen koleksiyon ise modaseverler tarafından tam not aldı.
Modacı Kartal, Ajda Pekkan ile koleksiyon hazırladıklarını ifade ederek, “Ajda Hanım ile birlikte yürüdük, şarkı da söyledi. Ülkemize yerli ve milliden yola çıkarak Ajda Hanım ile birlikte ülkemizi çok güzel tanıttığımızı düşünüyorum bugün” dedi.
Ajda Pekkan ise, “Ülkemizi tanıtmak için. Ülkemizin ne kadar önemli olduğunu dünyaya bir nebze de olsa tanıtmak istedik. Buradan başladık. Devam edeceğiz. Bu bir başlangıç” ifadelerini kullandı.
(İHA)]]>

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register

Close